Elrancho Suites
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Eten op locatie Restaurant Bar/ lounge |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Elrancho Suites Itaparica hotel met 8 kamers ligt op 25 minuten te voet van de Playa De Itaparica en biedt accommodatie met een een restaurant aan.
De herberg is gelegen op 4 km afstand van Itaparica Marina. Dit comfortabele hotel is op 20 minuten lopen van het centrum van Itaparica gelegen. Deze accommodatie in Itaparica is op rijafstand van 10 minuten van het Fort São Lourenço gelegen.
De kamers van Elrancho Suites Itaparica bieden gasten een flatscreen TV met satellietzenders en gemakken zoals airconditioning. Een apart toilet en een douche zijn ook inbegrepen in de badkamers. De privébadkamers worden geleverd met een apart toilet en een douche.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Restaurant
- Bar/ lounge
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
Diensten
- Roomservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Elrancho Suites hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 20 minuten om in het stadscentrum van Elrancho Suites hotel te komen. - ❓
Is er een parkeerplaats bij comfortabele Elrancho Suites hotel?
Ja, comfortabele Elrancho Suites hotel biedt parkeerplaatsen gratis aan. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in Elrancho Suites hotel?
Klanten van Elrancho Suites hotel moeten om 13:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in comfortabele Elrancho Suites hotel?
De gemiddelde prijs van een kamer in comfortabele Elrancho Suites hotel is $71. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Welke betaalmethoden zijn beschikbaar bij deze comfortabele herberg?
Betaalmethoden beschikbaar in deze comfortabele herberg:- Visa
- Mastercard
- Hipercard
- Maestro
- Elo kredietkaart
- ❓
Hebben de kamers van Elrancho Suites hotel een werkruimte?
Ja, in sommige kamers vind je een werkruimte in Elrancho Suites hotel.